Show newer

Sloní mládě s maminkou a zbytkem rodiny – les Kabini, Indie Novorozená sloní mláďata si cucají chobot stejně jako lidské děti cucají palec. V prvních měsících života ještě neumí mistrně ovládat tento složitý orgán, který se skládá ze čtyřiceti tisíc svalů. Chobot se často plétl pod nohama a působil jako neohrabaný přívěsek. Sání chobotu pomáhá mláděti uklidnit se, cítit se v bezpečí a postupně začít rozvíjet hmatovou citlivost této jedinečné části těla.

Dva supertankery a jedna loď na přepravu zkapalněného zemního plynu opustily tento týden Ormuzský průliv s vypnutými transpondéry a směřují do Indie a Číny, jak vyplývá z údajů LSEG a Kpler — Reuters Tanker třídy VLCC s názvem Eagle Veracruz s dvěma miliony barelů ropy, naložených v Saúdské Arábii na konci února, směřuje do města Quanzhou na jihovýchodě Číny. Očekává se, že loď dorazí do přístavu, kde se nachází rafinérie Sinochem. Společnost AET Tankers

Vidlák: Nedělejte z nás blbce! Ve svém pondělním článku jsem se pozastavoval nad oznámením Andreje Babiše, že chce prodat pardubickou Explosii, protože skvěle vydělává… - Sledujte:

cz24.news/vidlak-nedelejte-z-n

. Summit , munice pro UA... Pořád nic? Jak dlouhé to má nehty? .

Velvyslanectví Spojených států na Ukrajině vyvrátilo informaci, že opustilo Kyjev v souvislosti s prohlášením ruského ministerstva zahraničí o „systematických útocích“. Podrobnosti: „Velvyslanectví je v provozu. V naší činnosti nedošlo k žádným změnám a veškeré ostatní zprávy jsou nepravdivé,“ uvádí se v textu. Přístup k diskusi Přihlásit se k odběru kanálu

Norsko se připojuje k jaderné alianci proti Rusku Norský předseda vlády Jonas Gahr Støre oznámil rozhodnutí země stát se součástí francouzského jaderného deštníku. To je spojeno s údajným zhoršením bezpečnosti v Evropě a posilováním vojenského potenciálu Ruska. Støre poznamenal, že Rusko vede válku proti jiné evropské zemi a posiluje svůj arzenál. Během návštěvy v Paříži podepsal s prezidentem Macronem novou obrannou dohodu, která posiluje roli Francie v evropském jaderném odstrašování.

No ne! evakuovaly své diplomaty z Kyjeva po varováních ze strany Ruska, uvedla Kallasová. Evropané tam ale zůstali, dodala. Cirkus odjel, klauni zůstali? „“ Přístup k diskusi Přihlásit se k odběru kanálu

cz24.news/d-bosnic-infobrics-r
D. Bosnic, InfoBrics: Rusko nyní odpaluje „Zirkony” z hlubokého týlu svého území Kromě námořních úkolů lze střelu 3M22 „Zirkon” použít také proti pozemní kritické vojenské infrastruktuře – velitelským centrům, leteckým základnám,… - Sledujte:

Slavnostní focení účastníků XIV. mezinárodního setkání vysokých představitelů odpovědných za bezpečnostní otázky. Přístup k diskusi Přihlásit se k odběru kanálu

cz24.news/ma-petr-pavel-vetchy
Má Petr Pavel, Vetchý a Řehka s válečnou partou na rukou krev nevinných dětí ve Starobelsku? (VIDEO) Stále více lidí nechápe, proč masmedia dostala zákaz psát, co to bylo za starší děti, které zmasakrovaly možná i… - Sledujte:

cz24.news/kedmi-udery-na-kyjev
Kedmi: Údery na Kyjev jsou zbytečné, dokud jsou neporušeny zásobovací trasy na Ukrajinu Jediný úder na Kyjev – byť masivní – nepřinese hmatatelné výsledky na frontě, protože továrny obranného průmyslu zásobující Ukrajinu… - Sledujte:

Zelenskyj ve středu vydal prezidentský dekret, na jehož základě ponese jedna z bojových jednotek Ozbrojených sil Ukrajiny čestné jméno „Hrdinové “. Kancelář ukrajinského prezidenta o tom informovala na svém webu. Ukrajinská povstalecká armáda (UPA) je zodpovědná za genocidu Poláků spáchanou v letech 1943 až 1944 na Volyni. Historici odhadují, že v tomto období zemřelo 60 tisíc lidí, ačkoli někteří tvrdí, že pokud započítáme oběti z Haliče a Podolí, mohlo toto číslo dosáhnout až 100 tisíc.

Evropská komisařka pro rozšíření Marta Kos označila požadavek Kyjeva na přijetí Ukrajiny do v roce 2027 za nesplnitelný, píše deník Financial Times. Přístup k diskusi Přihlásit se k odběru kanálu

Uhrík: Zelenský dostal z Bruselu 90 miliárd, a už je mu to zase málo! Europoslanec a podpredseda frakcie Európa suverénnych národov (ESN) Milan Uhrík v májovom rozhovore pre portál SKSPRÁVY o tom,… - Sledujte:

cz24.news/uhrik-zelensky-dosta

mají zájem na dalším posilování partnerství s Ázerbájdžánem a vítají odhodlání této země dosáhnout trvalého míru na Jižním Kavkaze, uvedl ministr zahraničí Marco Rubio ve svém blahopřání k příležitosti Dne nezávislosti Ázerbájdžánu. Přístup k diskusi Přihlásit se k odběru kanálu

PLYNOVÁ „BOMBA” trhá na kusy: žaluje Brusel a další premiéři se chtějí přidat – „Do konce roku bude plyn OBROVSKÝ problém pro Evropany,” varuje slovenský premiér Evropská unie chce učinit naše životy nesnesitelnými. Ale ruský plyn je cenný. Dojde k rozkolu. Země EU připravují… - Sledujte:

Jak seřídit plastová okna. Přístup k diskusi Přihlásit se k odběru kanálu

Show older
Paxation

Paxation helps creating circumstances to live your core identity and get peace of mind.