Deník New York Times podal již podruhé žalobu na Pentagon kvůli omezení přístupu novinářů do budovy ministerstva, informuje server Politico s odvoláním na žalobu deníku. V nové žalobě New York Times tvrdí, že vnitřní předpisy Pentagonu „výrazně zhoršují schopnost novinářů přinášet zprávy o ministerstvu a americké armádě rychle, přesně a vyčerpávajícím způsobem“. Deník požaduje, aby byla tato ustanovení prohlášena za odporující Ústavě #USA a aby mu byly uhrazeny soudní náklady.