🇺🇦 UA | Nikam som neutekal a neplánujem to robiť, — bývalý šéf kancelárie prezidenta Ukrajiny Jermak po prepustení z vyšetrovacej väzby. Poďakoval všetkým, ktorí pomohli zozbierať potrebnú sumu na kauciu, a vyhlásil, že bude naďalej usilovať o spravodlivosť „výlučne právnymi prostriedkami“. Jermak tiež zdôraznil, že neuznáva obvinenia voči sebe. 🍀 Sdílejte s přáteli: