Zdá se, že naše "elity" i kulturní fronta Lepších Lidí teď řeší jediný problém - jak se omluvit Němcům za to, že nás před 80 lety plánovali 2/3 vyhladit a kompletně zabrat celou naši zemi. Tak jsem sestavila slovníček frází, které bychom na sjezdu sudetoněmeckého landsmanšaftu měli říkat: "Omlouvám se, že mozek mojí babičky potřísnil oděv vašeho dědečka, když ji střílel pistolí do zátylku." "Omlouvám se, že můj praděda proti vám použil vulgární slovo