Neviem aké svinstvo padalo z neba spolu s tým dažďom od piatku rána do nedele večera…. Ale musel to byť riadny humus Nie som konšpirátor, ale toto nie je normálne…. To ako keby pršala voda so saponátom…. Máme v Piešťanoch letisko, denne nám nad hlavami lietajú stovky lietadiel, chcem veriť, že za letu žiadne nevypúšťa vodu z WC alebo z umývadiel s tekutým mydlom…. ALE….. Je toto normálne??? Stačil 3-dňový dážď….. Keby som to nemal nafilmované, tak OK