V Perském zálivu se ztratil kontakt se dvěma plavidly plujícími pod bolivijskou vlajkou. Informovala o tom Generální společnost iráckých námořních přístavů. Úřad uvedl, že příslušné služby iráckých námořních přístavů od nich neobdržely žádné nouzové signály. v "" Přístup k diskusi Přihlásit se k odběru kanálu