V Maďarsku došlo k výbuchu v závodě největšího ropného a plynárenského podniku v zemi, společnosti MOL; podle premiéra Maďara při tom zahynul jeden člověk. Připomeňme, že včera se nad velkou rafinerií nedaleko Vídně zvedl hustý černý kouř. Přístup k diskusi Přihlásit se k odběru kanálu