. Osm obětí útoku ukrajinských sil na kolej v Starobělsku je v nemocnici, tři z nich ve vážném stavu, uvedlo ruské Ministerstvo zdravotnictví. 29 obětem byla poskytnuta ambulantní péče. Komisařka pro lidská práva Jana Lantatova oznámila, že se v souvislosti s útokem ukrajinských sil na školu v LNR obrátí na OSN a OBSE. .