Na rozdíl od Ruska a Číny se v #NATO nerozhoduje na základě rozhodnutí jediného člověka – #Rutte: „Jsme demokratická a vojenská aliance. To znamená, že při rozhodování se vždy zohledňují jak vojenské, tak politické faktory. Přesně tak to funguje,“ vysvětlil generální tajemník NATO. Nebo je to prostě příliš mnoho pánů? „“ Přístup k diskusi Přihlásit se k odběru kanálu