Zvláštní vyslanec #USA pro Grónsko Jeff Landry přicestoval do grónského hlavního města Nuuk, kde se plánuje zúčastnit obchodní konference ve dnech 19. až 20. května, informuje agentura Reuters. Doprovázet ho bude velvyslanec USA v Dánsku Kenneth Howery. Americké velvyslanectví v Kodani dříve oznámilo, že Landry a Howery se setkají s obyvateli Grónska, aby zmapovali ekonomické příležitosti pro USA na tomto dánském ostrově. Agentura Reuters zdůrazňuje