https://42tcen.com/
🤡První republika Němce ignorovala, #Hitler toho jen využil, říká Petr Pavel. Němci jsou vlastně úplně Češi... sice nás chtěli kapku poněmčit – ale to se přece nepočítá... Podle Petra Pavla žila početná německá menšina v pohraničí s Čechy „po staletí v harmonii“, ale první republika ji prý ignorovala a Hitler pak jen využil negativních sentimentů. Jasně, harmonie jako řetězy, zákazy češtiny a nakonec nacistická okupace. Ale to už je jen takový detail, že? Sledujte |