Follow

🇦🇹 RAKOUSKO | Rakúska firma OMV začala ťažbu plynu z ložiska Wittau neďaleko Viedne Rakúska energetická spoločnosť OMV v pondelok začala ťažiť zemný plyn z ložiska neďaleko Viedne, ktoré by mohlo rakúsku domácu produkciu plynu zdvojnásobiť. Kancelár Christian Stocker pri tejto príležitosti uviedol, že ložisko Wittau, nachádzajúce sa východne od hlavného mesta Rakúska, má strategický význam. Dodávky z ložiska sa majú začať počas nadchádzajúcej zimy. 🍀 Sdílejte s přáteli:

· · lejab · 0 · 0 · 0
Sign in to participate in the conversation
Paxation

Paxation helps creating circumstances to live your core identity and get peace of mind.