. #USA ztratily během války s Íránem 42 vojenských letadel, vyplývá ze zprávy Americké kongresové výzkumné služby. Podle Kongresu bylo zničeno nebo ztraceno v boji 24 bojových dronů typu MQ-9A Reaper, průzkumný dron amerického námořnictva typu MQ-4 Triton havaroval v Perském zálivu. Tři stíhací letouny F-15E, stealth stíhací letoun F-35A a jeden stíhací letoun A-10 byly sestřeleny. Kromě toho bylo na zemi zničeno 13 letadel a jeden vrtulník.