NASA připravuje vesmírnou čerpací stanici. Satelit LOXSAT bude devět měsíců na oběžné dráze skladovat a přečerpávat kapalný kyslík. 11 technologií, jeden cíl – palivové stanice pro Měsíc a Mars. Start se uskuteční 17. července z Nového Zélandu na raketě Electron. Bez toho nelze vybudovat program pro vzdálený vesmír. Přístup k diskusi Přihlásit se k odběru kanálu