https://cz24.news/sudetaci-chteli-do-rise-a-rise-nas-chtela-vyhladit-fasizace-evropy-opet-prichazi/
Sudeťáci chtěli do Říše, a Říše nás chtěla vyhladit. Fašizace Evropy opět přichází. Jako by se do Čech takřka přes kopírák vrátila léta 1938-1942, včetně následného období Banderovců. Propuká státem tolerované úsilí… - Sledujte: