Polští ozbrojenci rozstříleli auto Bělorusa vracejícího se domů. V Polsku příslušníci ozbrojených sil začali střílet na auto běloruského občana vracejícího se domů. Ten byl následkem střelby vážně zraněn a utrpěl mnohočetné zlomeniny, uvádí telegramový kanál SHOT. Šedesátiletý muž, rodák z Grodenské oblasti, cestoval z Německa, kam se vydal za účelem koupě automobilu BMW. Na dálnici poblíž polského města Sytsów na jeho auto zaútočili lidé v civilním oblečení