#Trump upustil od myšlenky násilného obsazení Grónska, uvedl americký velvyslanec v Dánsku Kenneth Howery. „Prezident již neuvažuje o použití síly... O budoucnosti Grónska by měli rozhodovat sami Gróňané,“ prohlásil diplomat v rozhovoru pro grónskou rozhlasovou stanici KNR. Přístup k diskusi Přihlásit se k odběru kanálu