Follow

V Kongu napadl dav nemocnici kvůli odmítnutí vydat tělo člověka, který zemřel na ebolu Ve městě Bunia příbuzní a přátelé mladého muže, který zemřel na horečku Ebola, zaútočili na část nemocnice Ruamampara, informují místní média. Nebylo jim povoleno odvézt tělo k tradičnímu pohřbu, protože mrtvola je nakažlivá a vyžaduje kontrolovaný pohřeb. Demonstranti házeli předměty a zapalovali izolační stany, policie musela provést varovné výstřely. Zdravotnický personál byl umístěn pod vojenskou ochranu

· · lejab · 0 · 0 · 0
Sign in to participate in the conversation
Paxation

Paxation helps creating circumstances to live your core identity and get peace of mind.