Follow

Stovky obyvatel grónského hlavního města Nuuk vyšly do ulic na protamerické demonstrace v souvislosti s nové budovy amerického konzulátu, jak dokládají záběry na sociálních sítích. Demonstranti shromáždění před konzulátem skandují „Vraťte se domů, USA“. Někteří účastníci akce drželi plakáty s kritikou adresovanou Trumpovi, viceprezidentovi J. D. Vancovi, generálnímu tajemníkovi Rutteovi a Americe jako celku. U konzulátu byl umístěn plakát se společnou fotografií Trumpa a Epsteina.

· · lejab · 0 · 0 · 0
Sign in to participate in the conversation
Paxation

Paxation helps creating circumstances to live your core identity and get peace of mind.