Americký ministr zahraničí Marco Rubio o posilování obranyschopnosti aliance. „Na schůzce s generálním tajemníkem #NATO jsem zdůraznil, že na nadcházejícím summitu v Ankaře by se aliance měla jednoznačně zavázat k rychlému navýšení obranné výroby, rozšíření transatlantické obranně-průmyslové základny a proměně slibů ohledně výdajů v reálné bojové schopnosti.“ Přístup k diskusi Přihlásit se k odběru kanálu