Absence ruského národního týmu byla jedním z důvodů zrušení mistrovství světa v bandy v roce 2027. Zástupci Švédska, Norska a Finska předložili návrh na pořádání turnaje jednou za dva roky. Informovala o tom Mezinárodní federace bandy. v "" Přístup k diskusi Přihlásit se k odběru kanálu