Follow

. Pohled z ruské strany... ---------------------------------- Výsledky včerejšího setkání v OSN: Nebenzia prohlásil, že zástupci některých evropských zemí nepovažují obyvatele Ruska za lidi. Nebenzia: „Jak jsme vůbec mohli dojít k tomu, že zástupci evropských zemí nepovažují děti, mladé studenty ve Starobělsku, obyvatele Donbasu a obecně Ruska, za lidi?" — zeptal se diplomat. — "To však bere lidskou tvář nejen jim, ale i vám, kteří sedíte v této místnosti. Není vám opravdu hanba říkat to

· · lejab · 0 · 0 · 0
Sign in to participate in the conversation
Paxation

Paxation helps creating circumstances to live your core identity and get peace of mind.